תקליטן לחתונות

תקליטן לחתונה

אחד מאנשי המקצוע המרכזיים בכל אירוע בכלל ובחתונות בפרט הוא התקליטן. תקליטן או דיג'יי תקראו לו איך שאתם רוצים – הרי שמדובר באיש מקצוע האחראי על המוסיקה באירוע שלנו שכן בלעדיה האירוע יהיה יבש מאוד, לא אטרקטיבי וכמובן שעל התקליטן בדרך כלל גם האחראיות להוביל את הקריינות באירוע ולמעשה להוביל את שלבי האירוע השונים החל משלב קבלת הפנים, דרך שלב כניסת החתן והכלה, החופה, שלב הריקודים ועוד. בחירת תקליטן לחתונות היא לא משימה פשוטה כלל שכן יש הרבה תקליטנים בשוק אבל חלק קטן מהם באמת איכותיים, אחרים נחשבים לתקליטנים טובים אך באופן ממוצע ואילו אחרים עדיין מחפשים את דרכם ואינם מקצועיים במיוחד.

תקליטן לחתונות

איך לבחור תקליטן לחתונות?

  • ניסיון – הדבר הראשון שנרצה לבדוק יהיה הניסיון של התקליטן. זה מתבטא באופן שבו הוא מפעיל את הקהל, מלהיב אותם, מוביל את האירוע בביטחון, תקליטן מקצועי שלא סתם משלב שירים באופן רנדומאלי אלא עם מעברים נכונים, תוך התחשבות בבקשות של הלקוח ועוד.
  • ציוד – תקליטנים מסוימים מגיעים עם ציוד מתקדם משלהם ואחרים מסתמכים על הציוד הנמצא במקום האירוע. איכות המוסיקה שתושמע במקום תלויה במידה רבה בתשתיות במקום: ציוד הגברה, נקודות חשמל, עמדת התקליטן וכו'.
  • גיבויים – גיבויים צריכים להיות בכמה משתנים: כוח אדם, מוסיקה וציוד טכנולוגי. מבחינת כוח אדם – במידה והתקליטן שאמור לבוא אינו מגיע מסיבה כלשהי הוא צריך לשלוח במקומו תקליטן לא פחות טוב ומקצועי ממנו ואף להתחייב על כך בהסכם. זאת משום שבדרך כלל סוגרים את איש המקצוע כמה שבועות או חודשים מראש ואתם לא רוצים להגיע ליום האירוע ולדעת שאין לכם תקליטן לאירוע. גיבויים נוספים צריכים להיות של השירים אם השירים נמצאים על דיסק או זיכרון נייד – שיהיו כאלה חלופיים במידה והדיסק נשרט או נפגם או לא עובד מסיבה כלשהי. בנוסף חשוב לגבות ציוד טכנולוגי כמו מחשב נייד נוסף, כבלים נוספים ועוד.

לבסוף ולאחר בדיקת כל הפרמטרים הנדרשים לכם תוכלו לבחור את התקליטן המתאים לכם ביותר. גם לכימיה עם התקליטן ולתחושה שלכם לגביו יש משמעות לגבי הבחירה שלו.