עיצוב גינה

לעצב את הגינה

השנה החורף לא ממש הגיע למרבה הצער. הייתה סערה אחת שלוותה בגשמים, ומלבדה גשם קל ביותר אחת לכמה שבועות. בגלל זה החלטתי לא לדחות עד הקיץ את הקניה של ריהוט גן למרפסת שלנו. עברנו לפני חודשיים לדירה חדשה, החלטנו להשקיע ולקנות ריהוט גן רציני למרפסת שלנו כדי שנוכל לארח שם, ולשבת שם הרבה. החלטנו שיהיה הגיוני יותר לחכות עם הקניה של הריהוט גן לקיץ, אבל מה שבפועל קורה הוא שאין לנו ריהוט גן, ויש עכשיו ימים כל כך יפים ונעימים לשבת בחוץ שזה ממש פספוס! למשל שבת האחרונה הייתה כל כך יפה, ורצינו לעשות על האש במרפסת ולהזמין חברים, וממש התבאסנו שאין לנו ריהוט גן, או לפחות מערכות ישיבה שאפשר איכשהו לאלתר ולארח.

עיצוב גינה

אז אחרי השבת האחרונה החלטנו ללכת לקנות ריהוט גן, גם ככה ידענו שנקנה ריהוט גן ראטן שעמיד בפני פגעי מזג האוויר, אז גם אם החורף יחליט פתאום להגיע, נדאג לכיסוי מינימלי, והריהוט לא אמור להיפגע.

הדבר העיקרי שרציתי שנקנה היה מערכות ישיבה נוחות, ובזה התחלנו. קנינו מערכות ישיבה ממש יפות, עשויות ראטן והכי חשוב- נוחות מאוד לישיבה. בנוסף, קנינו גם שולחנות אוכל, וגריל מפואר חדש. עשינו את הכל בהובלה עד למרפסת. הביאו לנו את זה שלשום, וזה פשוט נראה מצוין! אתמול בערב אירחנו חברים ועשינו על האש, היה פשוט תענוג. תמיד היה נדמה לי שאנשים שיש להם מרפסת או גינה הופכים אותה לאיזה חדר אחסון של הבית, אבל הבנתי שבעזרת ריהוט גן מתאים, אפשר להפוך את המרפסת למקום מרכזי ושימושי בבית.