מרפאת שיניים

מרפאת השיניים היא מקום אליו מגיעים לטיפול בריאות הפה הכולל אבחון וטיפול בבעיות פה, שיניים וחניכיים נפוצות.

הולכים למרפאת שיניים

חלק זה כולל מידע על טיפולי שיניים, כיצד למצוא רופא שיניים ומה לעשות אם אתה סובל מכאבים.

זה יכול להיות קשה לדעת לאן ללכת כשמגיע הזמן לבדיקת שיניים. למרבה המזל, מאמר זה נועד לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור הכסף והזמן שלך.

ראשית, שקול לבדוק ביקורות מקוונות של רופאי שיניים בקרבת מקום. אולי יתמזל מזלך ואולי לא. אבל תמיד שווה לנסות! אתה יכול גם לבקש מבני משפחה או חברים המלצות – אך זכרו שדעתם אינה היחידה שחשובה!

אתה יכול גם לנסות לשאול על רופאי שיניים בעבודה או בבית הספר; לפעמים יש להם ספקי שירותי בריאות פרטיים בקרבת מקום שעשויים להיות סבירים יותר ויכולים לראות מטופלים ללא תור (אם כי לא

טיפולי שיניים

מרפאת שיניים היא מקום אליו יכולים המטופלים להגיע לבדיקות וטיפולי שיניים.

הדבר הראשון שמטופל יעשה כשהוא מגיע לדלפק הקבלה הוא למלא טופס עם השם, הכתובת ופרטי הביטוח שלו.

כאשר מטופל מבקר אצל רופא השיניים, הוא יעבור בדיקה מפורטת של השיניים והלסת.

רופא השיניים גם יצלם תמונות של פנים הפה.

מרפאת שיניים

רפואת שיניים

רפואת שיניים היא ענף הרפואה העוסק בעיקר במחקר, אבחון ומניעה של הפרעות המשפיעות על השיניים והחניכיים.

מרפאת שיניים היא מקום בו ניתן טיפול שיניים. בראשו בדרך כלל עומד רופא מוסמך ברפואת שיניים, כלומר. רופא שיניים – מכאן השם מרפאת שיניים. הם מאוישים בדרך כלל על ידי עוזר אחד או יותר כמו שיננית ומטפלים שעשויים לבצע משימות שונות כמו ניקוי שיניים, מתן צילומי רנטגן, צילום שיניים ליצירת שיניים תותבות וכו'.

רוב המרפאות מציעות בדיקות שגרתיות למטרות היגיינת הפה וטיפול בסיסי בעששת או בעיות נפוצות אחרות שניתן לבצע בבטחה ללא הרדמה. המרפאות משמשות גם למתן טיפול קיצוני לצרכים מורכבים יותר כמו עקירות או שתלים.

טיפולים במרפאה

מרפאת השיניים מעניקה טיפול שיניים מלא למטופלים בכל הגילאים. זה בדרך כלל כולל ניקוי שיניים, בדיקת עששת ועששת, ליטוש שיניים ומתן ייעוץ דנטלי כיצד לשמור על בריאות השיניים.

רופאי שיניים משתמשים במומחיות שלהם כדי לספק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי במשאבים מוגבלים. רופא שיניים צריך להיות בעל ידע רפואי וגם ידע בבריאות הפה על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שניתן למטופל.

רופא שיניים הוא אדם שהוכשר כרופא או רופא ורכש מיומנות נוספת ברפואת שיניים (ענף ברפואה המתמקד במחלות הפה) באמצעות חינוך והכשרה. רפואת שיניים נחשבת לרוב בין "ההתמחויות" ברפואה, מכיוון שהיא דורשת שליטה במיומנויות רבות הקשורות לניהול בית מרקחת ותחומים אחרים כגון הרדמה, כימיה וכימיה.

רופא שיניים

תפקידם של רופאי השיניים הוא לאבחן את בעיות השיניים והחניכיים של המטופל, להעניק טיפול לבעיות אלו, וללמד את המטופל לגבי טיפולי בריאות הפה. ייתכן שרופאי שיניים יצטרכו לבצע מספר הליכים דנטליים כגון מילוי חללים, הנחת כתרים או ציפויים, הסרת שיניים, תיקון שיניים סדוקות או סדוקות ועוד.