מרכזיות בענן

מרכזיות וירטואליות בענן

אם יש אצלכם בעסק מרכזיות פיזיות ישנות שגוזלות מקום רב על השולחנות ובמחסנים – הגיע הזמן שתדעו שאפשר גם אחרת. מרכזיות בענן מציעות פתרון תקשורת מתקדם וחדיש. אנחנו נסביר כאן איך בוחרים מרכזיית ענן חדשה ואיך אפשר להפוך את ההשקעה במרכזיה החדשה להזדמנות לקדם את העסק כולו. העתיד שייך למחשוב ענן. כלל העסקים עתידים להיפטר בעתיד הקרוב מרכישת תוכנות ותפעול של שרתים. אתם כבעלי עסק יכולים וצריכים להתרכז בניהול ותפעול של העסק עצמו בעוד מערכות המחשוב שלכם מנוהלות באמצעות חברות שמתמחות בתחום.

איך בוחרים מרכזיות בענן?

המעבר אל שירותי ענן דורש בדיקה קפדנית של כל היתרונות והחסרונות. עליכם להגדיר תחילה מה בדיוק אתם צריכים ומצפים לקבל. השלב הבא הוא בחינה של החברה שמספקת את שירותי הענן כאשר אתם לא ממהרים לבחור במחיר הזול ביותר. רגע לפני שאתם מפקידים את כל הפעילות הממוחשבת שלכם בידי חברה מסוימת, חשוב לוודא שהיא אכן מקצועית, אמינה ומומלצת. התייעצות עם איש מקצוע בצעד כה חשוב הכרחית.

מרכזיות בענן

שאלות שכדאי לשאול על מרכזיית ענן

  1. האם יש צורך במרכזייה שולחנית או שאפשר להשתמש במכשירי הסמארטפון של החברה?
  2. האם מרכזיית ענן אכן מתאימה למאפיינים של העסק ושל העובדים?
  3. האם ניתן יהיה לעבוד מכל מקום?
  4. אלו תוכנות מתקדמות אפשר לחבר למערכת של המרכזייה (CRM, ווטסאפ ועוד)?
  5. אפשרות של צלצול כפול גם בשלוחה המשרדית וגם במכשיר הטלפון הנייד.
  6. אלו עלויות שוטפות יש?
  7. האם קיימת אבטחה מקסימלית מפני מתקפות סייבר?
  8. אלו פתרונות גיבוי מקיפים החרה מציעה?

לא נשכח לברר האם המחיר שמוצע בהצעת המחיר סופי והאם צפויות עלויות נוספות. מרכזיות בענן מבססות את פעולתן על רשת האינטרנט כך שאתם צריכים לדעת מה בדיוק קורה במקרים של הפסקת חשמל או תקלה. רגע לפני שאתם סוגרים את העסקה יש לברר אלו התחייבויות כולל ההסכם מצדכם ומצד החברה. אם דרושות לכם הדרכות שימוש לעובדים לטובת הטמעה מהירה של המערכת החדשה חשוב לתאם זאת מראש. על המעבר למרכזיית ענן להיות מדויק, ממוקד, מחושב, חסכוני ונכון.