טיפים לניקיון

מספר טיפים איך לנקות מקומות וחפצים שונים בבית, תיהנו:

ניקוי חלונות

כאשר אתם מבצעים ניקוי חלונות השתדלו שזה לא יהיה במזג אוויר גשום או כאשר יש אור שמש ישיר מכיוון שביום גשם החלונות יכולים להתלכלך שוב במהירות, וביום שמש חזקה הניקוי אינו נעשה בצורה הטובה ביותר מאחר שהמים והסבון מתייבשים במהירות ונשארים סימנים על גבי החלון.

לפני שמתחילים בניקוי החלונות מומלץ לעבור עם מטלית יבשה להוריד את האבק שיש על החלונות על מנת שלא ליצור בוץ מהשילוב של אבק ומים.

ניתן להשתמש במים ובסבון לשפשף את החלון עם סקוטש ולאחר מכן לשפוך מים, ואז לנגב. יש כאלו שמשתמשים בחומץ (אני לא ניסיתי את זה) מהול במים ואז מנגבים. בכל מקרה את הניגוב צריך לבצע בכיוון אחד, אנכי או אופקי. ולאחר מכן רצוי לשפשף את החלון עם עיתונים על מנת למחוק את שאריות הסימנים שנותרו על החלון.

טיפים לניקיון

ניקוי דלתות

דלת נקייה עושה רושם טוב וגורמת לכך שכל הבית יראה נקי ומסודר. את הדלתות ניתן לנקות עם מים וסבון, וגם כאן מומלץ קודם לעבור על הדלת עם מטלית לניקוי האבק.

ניקיון במטבח

ניקוי השיש – על מנת להסיר כתמים מהשיש יוצקים מיץ מלימון טרי, משפשפים קלות ואז מנגבים היטב. לאחר מכן שוטפים עם מים וסבון.

הסרת כתמי מים מכוסות ובקבוקים על ידי ניגובם בצמר גפן טבול בחומץ.

ניקוי האמבטיה והשירותים

לניקוי כתמי מים במקלחונים ממלאים שפריצר במים ומלח לימון ומשפריצים על דפנות המקלחון משפשפים ושוטפים.

ניקוי מראות האמבטיה ניתן לבצע בדרך שמבצעים ניקוי חלונות. בעזרת תרסיס לניקוי חלונות וניגוב עם עיתונים מקבלים מראות מבריקות.

כאשר מנקים את חדרי השירותים והאמבטיה יש לזכור לנקות גם את ידית הדלת, שבדרך כלל מלאה בהרבה חיידקים.

על מנת להבריק את הברזים בחדר האמבטיה ניתן לעבור עליהם עם צמר גפן טבול בשמן תינוקות.

שירותי ניקיון

אם אתם עובדים במשך כל היום ואין לכם זמן פנוי לבצע ניקיון יסודי בבית, או אם אתם עוברים לדירה חדשה וזקוקים לבעל מקצוע שיעזור לכם להיכנס אל דירה נקייה ומצוחצחת רצוי להביא חברת שירותי ניקיון טובה שתבצע ניקיון יסודי ותותיר לכם דירה מבריקה.

תוכן

נושאים באתר