וילונות לבית

בחירת וילונות לבית

בחירת וילונות לבית אינה משימה פשוטה, ישנו מגוון כה רחב של וילונות שצריך לדעת בדיוק מה מחפשים ומה המטרה שלנו בבחירת אותם וילונות.

כשרציתי לקשט את הסלון שלנו בסוג חדש של וילונות מעוצבים, לא תיארתי לעצמי כי המלאכה תהיה כל כך קשה ואפילו מסובכת. כשאתה נכנס לחנות וילונות אתה צריך להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות בכל הקשור בוילונות מעוצבים ולבחור מהם אינה משימה פשוטה בכלל.

מה בכל זאת ניתן לעשות? להתייעץ. לנסות ולהתייעץ עם כמה שיותר אנשים שמבינים ויכולים לכוון אותך למטרה שאותה אתה מנסה להשיג. האם אתה מעוניין וילונות שיעשו צל בבית או אולי וילונות מעוצבים שיקשטו את הבית בלבד ולא יעשו צל בתוך הבית. או אולי גם וגם.

וילונות לבית

אפשר למצוא לא מעט וילונות מעוצבים שיכולים גם מצד אחד לעשות הצללה בבית שלכם ומצד שני לקשט יפה מאוד את אזור הסלון ולתת אווירה של יוקרה ויופי לא קטן בבית. חשוב מאוד לשים לב שקונים וילונות מתאימים לשאר הריהוט בבית הן מבחינת הצבעים והן מבחינת האווירה הכללית של הבית.

כך, לא מומלץ לקנות וילונות מעוצבים בגוונים אדומים כאשר ריהוט הבית הוא בגוונים של ירוק. בנוסף, לא מומלץ בכלל לקנות וילונות ילדותיים המתאימים לחדרי ילדים כאשר ריהוט הבית הוא עתיק ורציני.

לבסוף החלטנו ללכת לכיוון פאנג שוואי ששם ממליצים ומסבירים אילו וילונות באילו צבעים יכולים להתאים לך ביותר לבית או לכל חדר אותו רוצים לקשט. ישנה תיאוריה שלמה על מה, איך ואילו וילונות מעוצבים כדאי לרכוש ואילו וילונות יכולים להתאים לכל חדר.

בסופו של דבר בהתייעצות עם מומחים של פאנג שוואי החלטנו ללכת על וילונות בצבע כהה, אדום, שמתקשרים לשפע רב ומזל גדול. עכשיו נשאר לראות ולחכות האם באמת המזל יגיע, הוילונות נראים מעולה, בכל אופן.