השכרת מנופים

חברות רבות נעזרות במנופים לשם ביצוע עבודתן, החל מחברות בנייה הזקוקות להם לשם הרמת ציוד כבד מעלה כדי לבנות את הקומות הגבוה, דרך חברות הובלה הנעזרות בהן לצורכי שינוע של ציוד כבד וכלה בחברות המבצעות עבודות בגובה. כל אחת מהחברות זקוקה למנוף מסוג שונה, ועושה במנופים שימוש בתדירות שונה; חברות בנייה משתמשות בהם באופן כמעט יומיומי, חברות הובלה משתמשות בהם על פי הצורך וכך גם חברות המבצעות עבודה בגובה. עבור חברות המשתמשות במנופים בתדירות גבוהה, כמובן שמשתלם יותר לרכוש מנופים המתאימים לביצוע העבודות הדרושות. אבל, חברות העושות בכלים גדולים ויקרים אלה שימוש רק על פי הצורך, יכולים היום ליהנות משירותי השכרת מנופים.

השכרת מנופים – חברות מובילות

היום, חברות רבות המשווקות מנופים, מספקות, בין היתר, גם שירותי השכרת מנופים לחברות ולאנשים פרטיים. בצורה כזאת כל מי שזקוק לשירותי מנוף באופן חד פעמי או באופן לא קבוע, יכול לשכור מנוף רק לצורך ביצוע אותה עבודה, ולשלם רק עבור משך תקופת השכירות. באופן כזה ניתן גם לבצע את העבודה הדרושה וגם לחסוך כסף רב. שירותי השכרת מנופים מסופקים על ידי חברות רבות, והבחירה מתוכן צריכה להתבצע על פי איכות המנופים שהיא משכירה ועל פי התאמת המנופים שברשותה לצורכי השוכר. מאוד לא כדאי לבחור בחברה המציעה הצעה זולה של השכרת מנופים ולהתפשר על מנוף שאינו מתאים לביצוע העבודה, משום שתוכלו למצוא את עצמכם עומדים עם כלי עבודה שאין לכם מה לעשות איתו, ובסופו של דבר תצטרכו גם להוציא עוד כסף על שכירת מנוף מתאים. משום כך, חשוב לוודא בצורה חד משמעית שברשות החברה שמספקת שירותי השכרת מנופים מצוי גם המנוף שלו אתם זקוקים. אם אתם לא בטוחים – התייעצו עם איש מקצוע. אחרי הכול, חבל שתשכרו מנוף שלא תוכלו להשתמש בו.

השכרת מנופים

רוב החברות והאנשים הפרטיים נזקקים לשירותי השכרת מנופים לשם ביצוע עבודות בגובה או לשם שינוע ציוד ומטענים. משום כך רוב המנופים המושכרים הינם מנופי סל המותקנים על רכבים מסוגים שונים ומיועדים בעיקר לביצוע עבודות בגובה, או מנופים הידראוליים המותקנים על גבי משאיות כבדות ומיועדים לשינוע ציוד. השכרת מנופים לצורך ביצוע עבודות בנייה כמעט שלא מתרחשת, וזאת, כאמור, משום שרוב חברות הבנייה רוכשות מנופים בגלל השימוש התכוף בהם.

שירותי מפעיל מנופים

כידוע, לא כל אחד רשאי להפעיל מנוף ורק איש מקצוע המוסמך לכך יכול לעשות זאת. לכן, חברות השכרת מנופים משכירות בדרך כלל גם את שירותיו של מפעיל מנופים מקצועי. כשאתם נמצאים במשא ומתן עם חברה שכזו, ודאו שלאותו מפעיל מנופים אכן יש רישיון הפעלת מנוף בתוקף, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה תבצע בצורה בטוחה ותקינה.