בניית ציפורניים

אם את מעוניינת בטיפוח הגוף שלך בצורה מפנקת, בניית ציפורניים היא תמיד האופציה העדיפה. כמו כן, הסרת שיער מקצועית היא גם סוד של  טיפוח וכיף.

אז איך עושים בניית ציפורניים מקצועית? ומי יכול לעשות לנו הסרת שיער כזו שלא תפצע אותנו ותגרום לנו לנזקים? כמובן שזו חייבת להיות קוסמטיקאית מוסמכת.

הסרת שיער אצל קוסמטיקאית

ההבדל בין קוסמטיקאית איכותית לבין כזו חובבנית הוא קודם כל באיכות החומרים בהם אותה קוסמטיקאית בוחרת להשתמש. איכות של חומרי קוסמטיקה זה משהו שכדאי מאוד לא לזלזל בו. חומרים מאיכות ירודה, כאלה שאינם מתקדמים מספיק- גורמים לנזקים עצומים על העור במקרים קשים והופכים את הטיפול החוויתי- למשהו מאוד לא נעים.

בניית ציפורניים

בניית ציפורניים איכותית- יש דבר כזה?

אז זהו, שכן. בניית ציפורניים היא עסק למקצועניות בלבד. כיוון שהתהליך של בניית ציפורניים הוא משהו אשר מערב מצד אחד אסתטיקה ומצד שני היגיינה מוקפדת – חשוב מאוד שזה יעשה על ידי מישהו מקצועי ובעל ניסיון.

אז איך בוחרים את אותה קוסמטיקאית שתבצע את עבודתה בצורה יעילה ונכונה? בייחוד כאשר אנחנו רוצים לעשות טיפולים מורכבים כמו הסרת שיער או בניית ציפורניים.

שני הטיפולים מאופיינים בכך שאם הם מבוצעים בידיה של קוסמטיקאית שאינה מקצועית דיה- הם עלולים לגרום לנזק ממשי למטופל.

חשוב מאוד אם כך, להקשיב להמלצות של מכרים ומכרות אשר חוו את הטיפולים האלו על בשרם (תרתי משמע) ולשמוע מהם על מה הם ממליצים ועל מה לא.

לסיכום, חשוב מאוד ואף מומלץ שלא להקל ראש בטיפולי הסרת שיער או בניית ציפורניים בידיים של קוסמטיקאית מקצועית.